Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

PEMAKLUMAN PENANGGUHAN PELAKSANAAN UJIAN IQRA (INTERNATIONAL QUALITY RANGE ASSESSMENT) ATAS TALIAN

Merujuk surat arahan daripada sekolah (no. rujukan :SMIAA/TAD/1.9(45)17) bertarikh 15hb September 2017, pihak sekolah terpaksa menangguhkan pelaksanaan Ujian IQRA. Hal ini adalah disebabkan masalah teknikal yang tidak boleh dielakkan.

Sehubungan itu, semua pelajar Tingkatan 4 perlu hadir untuk menduduki ujian tersebut mengikut jadual yang telah dtetapkan. Jadual boleh rujuk pada lampiran yang diberi. Minum pagi disediakan untuk semua pelajar yang terlibat pada pukul 10.00 pagi – 11.00 pagi.

 

JADUAL UJIAN IQRA (6 NOV – 10 NOV 2017)

 

TEMPAT: MAKMAL KOMPUTER SMIAAG

 

SESI

TARIKH

MASA

NAMA PELAJAR

1

6 NOV

(ISNIN)

8.00 PAGI – 10.30 PG

  1. 'AISYAH YASMIN BINTI MOHD AMIN
  2. A'ISHAH AS-SAKIINAH BINTI SHAHREL
  3. ADRIANA BALQIS BINTI ZULKARNIN
  4. AHLAM HAYATI BINTI NASIRUDDIN
  5. AINUL MARDHIAH BT. ANUAR
  6. ALIYA SURAYA BINTI MOHAMED ANWAR
  7. ALYA BATRISYIA BINTI MUHAMAD ABU BAKAR
  8. AMIRAH FARHANI BINTI AHMAD KHAIRUDDIN
  9. ANIS FAQIHAH BT AZIZUL KHAIRUL
  10. ASIAH BT. MOHD AMIM
  11. ASIAH BINTI BAD LATIF
  12. ATHIRAH FATHIAH BINTI FAKHRURAZI

2

6 NOV

(SELASA)

11.00 PAGI – 12.30 TGHARI

 
  1. BALKHIS BINTI OTHMAN JALALUDDIN
  2. BALQIS AZZARA BINTI ZAINAL
  3. BALQIS BINTI JUSNI
  4. BATRISYIA IRDINA BINTI ASGHA PUTRA
  5. DARANATASYA BINTI MOHD AZUHAR
  6. EFFA SAKINA BINTI JIMI@ AHMAD JAMIL
  7. FATIMAH AHMAD ZAHID
  8. HANA SOFEA BINTI ABD LATIF
  9. HUDA BT MOHD APANDI
  10. INAS SOFIYA MOHD ADAM
  11. INTAN NADHIRAH ANOR BINTI SAHRIL
  12. IZZATI BINTI JUSNI

3

7 NOV

(SELASA)

8.00 PAGI – 10.30 PG

  1. KAMILA SUZIRA BINTI KAMARUDIN
  2. MARYAM KHAIRINA BINTI ABDUL AZIZ
  3. NABILAH BINTI YASIR
  4. NAJWA NADHIRAH BINTI YUSOF
  5. NAJWA SAFIYYAH BINTI ZAHARUDDIN
  6. NIK AFAF DIANA BINTI NIK ROSKIMAN
  7. NIK FAQIHAH AUNI BINTI NIK KALIZAN
  8. NIK NURIN SOFEA NIK HAMID
  9. NUR AINA BINTI KAMAL
  10. NUR AMANINA BINTI KAMAL BHAREEN
  11. NUR MAISARAH BINTI AZHAR
  12. NUR NADIAH SYAZANA

4

7 NOV

11.00 PAGI – 12.30 TGHARI

  1. NUR SHAZANA BT MOHD JAMIL
  2. NURHAZWANI NABIHAH BT KAMARUDIN
  3. NURSYAFIAH YASMIN BT ABD HISHAM
  4. NURUL AMANINA BINTI MOHD ZAKIL HUSSIN
  5. NURUL FAIQHIRA BINTI KAMARULBAHRIN CHOY
  6. NURUL NADIAH BINTI OMAR
  7. RABIATUL ADAWIYAH BINTI ROSTAM
  8. RAJA QATRUN NADA BT RAJA MOHD TARIQI
  9. SHARIFAH INSYIRAH BT. SYED MOHD. ZUKRI
  10. SHARIFAH NUR BINTI SYED OMAR
  11. SITI HAJAR BINTI ZULKHAIRI
  12. SOFIA ADILAH BINTI SHAHEFUL BAHARI
  13. TUAN ALYA IMAN BT TUAN RAMLAN

5

8 NOV

(RABU)

8.00 PAGI – 10.30 PG

  1. 'ABDULLAH MUJAAHID BIN NAZRIN
  2. ABDUL HALIM BIN WAN ZULKIFLI
  3. ABDUL RAHMAN BIN MOHAMMAD JAFRI
  4. ABDULLAH AFEEQ BIN SHAFIEE
  5. AFIF LUQMAN BIN ROSLEE SABARUDDIN
  6. AHMAD HANIF BIN JAMIL
  7. AHMAD HAZIQ NUR BIN NOR AZMAN
  8. AHMAD IDLIN AFFIN BIN AHMAD NIZAM
  9. AHMAD ZHARIEF ZHARFAN B MAZLAN
  10. AIMAN AZHAD BIN ABD RAHIM
  11. ALIFF IMAN BIN SHARIFUL AZMAN
  12. AMIR BIN ZAID

6

8 NOV

(RABU)

11.00 PAGI – 12.30 TGHARI

  1. AMIR SHAFIQ BIN ABU BAKAR
  2. AMIRUL IRFAN BIN SHAHRUL IZAR
  3. ANAS AHMAD B. MOHAMAD
  4. ATTIEF HAKIMI BIN KAMARULZAMAN
  5. FAIZ AIZUDDIN BIN MAZRI
  6. FARIS ALIY BIN AMERUDIN
  7. HARITH DANIEL BIN KHAIRUL NIZAM
  8. ILHAM IRSYAD BIN ISHAK
  9. MOHAMAD DANISH HARYTH
  10. MOHAMAD IKMAL BIN RISHAHFAIZAL
  11. MOHAMAD ZULHELMY BIN MOHAMAD ZAIDY
  12. MOHAMED IRFAN BIN MOHD ISA

7

9 NOV

(KHAMIS)

8.00 PAGI – 10.30 PG

  1. MUAZ FAISAL BIN MOHAMAD FAISAL
  2. MUHAMAD DANIAL BIN BAT AZIZI
  3. MUHAMAD HAIKAL B ERIYANTO
  4. MUHAMAD MUAZ NAIM BIN ABDUL RAHIM
  5. MUHAMMAD HAQIF BIN MOHD HISHAM
  6. MUHAMMAD ABU DZAR IRFAN BIN MOHD ZAHER
  7. MUHAMMAD AFIF HAIKAL BIN MOHD NAZRI
  8. MUHAMMAD AFIQ AIMAN BIN GHAZALI
  9. MUHAMMAD AFIQ AKMAL B MOHD ZALI
  10. MUHAMMAD AFIQ FARUQHI BIN ZULKEFLI
  11. MUHAMMAD AL AMEEN BIN MOHD FADZIL
  12. MUHAMMAD AL-HADI BIN MOHD. HAREES

8

9 NOV

(KHAMIS)

11.00 PAGI – 12.30 TGHARI

  1. MUHAMMAD AMAL BIN MOHD NOR ARMAN
  2. MUHAMMAD AMIN BIN ABD HALIM HAFIZ
  3. MUHAMMAD AMIR LUQMAN BIN AMRAN
  4. MUHAMMAD AMMAR SYAHMI BIN AZHAR
  5. MUHAMMAD ANNUKRA BIN MOHD NAJID
  6. MUHAMMAD AZMEER SHAH BIN ASRULIZAM
  7. MUHAMMAD EILHAM ARASHY BIN ROSLI
  8. MUHAMMAD EIRSHADY BIN EZZUDDIN
  9. MUHAMMAD FAHEEM B SAFYZAN
  10. MUHAMMAD FIKRI BIN MUHAMMAD FAUZI
  11. MUHAMMAD FIRDAUS FAHMIE BIN MASHUDI

9

10 NOV

(JUMAAT)

8.00 PAGI – 10.30 PG

  1. MUHAMMAD HAKEEM BIN MUSLAN
  2. MUHAMMAD HARITH AZMI
  3. MUHAMMAD HARIZ BIN MUSLAN
  4. MUHAMMAD HAZIQ BIN ROSLI
  5. MUHAMMAD HAZIQ WAFIY BIN HAIRULNIZAL
  6. MUHAMMAD KHALES IEMAN BIN MOHAMMAD KHALID
  7. MUHAMMAD MUSA BIN YUSMAN
  8. MUHAMMAD NAZRIN BIN ABDUL GHAFAR
  9. MUHAMMAD NUR FITRI BIN OMAR
  10. MUHAMMAD RASYID RIDHA BIN HAJI MUHAMAD JUHARI
  11. MUHAMMAD RAZEEN BIN RAFIDI
  12. MUHAMMAD SYAHMI B SOLEHAN

10

10 NOV

(JUMAAT)

11.00 PAGI – 12.30 TGHARI

  1. MUHAMMAD SYAQIFF BIN ROSLY
  2. MUHAMMAD ZAEEM MASY'AL BIN AHMAD
  3. NADZMI BIN ADZMAN
  4. NIK LUKMAN ADZRI B. NIK ADNAN
  5. PUTERA IDDEEN AQMAR BIN NASRUDDIN
  6. RAJA ZIYAD ARIFF BIN RAJA MUHAMMAD ARIFF SHAH
  7. SALMAN BIN EMRAN
  8. SYAQIR ARIF BIN SHAHIDAN
  9. SYED HAIDAR BIN SYED ESA AL-HADDAD
  10. WAN AMIRUL ASHAR BIN WAN AZMAN
  11. WAN WEJDI BIN WAN RUSLI

 

 

 

Sekian untuk makluman tuan/puan.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Berita Lain

Statistik Pengunjung

Hari ini: 28
Kemarin: 69
Minggu Ini: 28
Minggu Lalu: 647
Bulan Ini: 1357
Bulan Kemarin: 1027
Total: 92813

Hubungi SMIAAG

Hubungi sekolah untuk sebarang soalan atau pertanyaan.

  • Hot line: 03-61872430